Menu

Adaptery światłowodowe FiberTEK

Adaptery światłowodowe FiberTEK

Teraz każdy zestaw do pomiaru światłowodów FiberTEK IV i FiberTEK III w promocyjnej cenie. Adaptery FO dedykowane do mierników serii LanTEK IV, LanTEK III oraz LanTEK II pozwalają na szybką i prostą certyfikację jednomodowego lub wielomodowego okablowania światłowodowego. Każdy adapter FiberTEK IV i FiberTEK III ma wbudowane źródło światła oraz miernik mocy pozwalające wykonać pomiar na dwóch długościach fali i dwukierunkowo w tym samym czasie (pomiar poniżej 8s).

Adaptery FiberTEK III i FiberTEK IV mierzą tłumienie i długość łącza światłowodowego (certyfikacja Tier 1), Certyfikowanie wydajności kabla jest zgodne ze standardami ISO 11801 i TIA 568-C. Adaptery dostępne są w wersji wielomodowej (850/1300nm) oraz jednomodowej (1310/1550nm).

 

 

 

Adaptery FO FiberTEK IV-MM 850/1350 LED Kit (R164008)    3 340 €   Katalogowa 4 043 € 

W komplecie: dwa adaptery wielomodowe FiberTEK IV, twarda walizka, adaptery SC, FC, ST do modułów (2 szt.), kable połączeniowe SC-SC, 6x 50µm MMF, zgodne ze standardem ISO/IEC 14763-3, skrócona instrukcja obsługi. Kompatybilne z miernikiem LanTEK IV.

Adaptery FO FiberTEK IV-SM 1310/1550 Laser Kit (R164009)  3 820 €   Katalogowa 4 630 €  

W komplecie: dwa adaptery jednomodowe FiberTEK IV, twarda walizka, adaptery SC, FC, ST dla modułów (2 szt.), kable połączeniowe SC-SC, 6x 9µm SMF, zgodne ze standardem ISO/IEC 14763-3, skrócona instrukcja obsługi. Kompatybilne z miernikiem LanTEK IV.

Adaptery FO FiberTEK III-MM 850/1350 LED Kit (R164005)  3 340 €  Katalogowa 4 043 € 

W komplecie: dwa adaptery wielomodowe FiberTEK III, twarda walizka, adaptery SC, FC, ST do modułów (2 szt.), kable połączeniowe SC-SC, 6x 50µm MMF, zgodne ze standardem ISO/IEC 14763-3, skrócona instrukcja obsługi. Kompatybilne z miernikami LanTEK III i LanTEK II.

Adaptery FO FiberTEK III-SM 1310/1550 Laser Kit (R164006)  3 820 €  Katalogowa 4 630 € 

W komplecie: dwa adaptery jednomodowe FiberTEK III, twarda walizka, adaptery SC, FC, ST dla modułów (2 szt.), kable połączeniowe SC-SC, 6x 9µm SMF, zgodne ze standardem ISO/IEC 14763-3, skrócona instrukcja obsługi. Kompatybilne z miernikami LanTEK III i LanTEK II.

W przypadku zakupu zestawów

FiberTEK IV-MM 850/1350 LED + FiberTEK IV-SM 1310/1550 Laser taniej o 450 €

FiberTEK III-MM 850/1350 LED + FiberTEK III-SM 1310/1550 Laser taniej o 450 €

 

 

 

Funkcjonalność adapterów światłowodowych FiberTEK III i FiberTEK IV

  • Rozwiązują problemy - czerwone źródło światła laserowego wizualnie wskazuje usterki i lokalizację portów światłowodowych,
  • Obsługują wszystkie popularne typy złącz: SC, FC, ST, adaptery LC dostępne opcjonalnie,
  • Realizują uproszczony pomiar dwukierunkowy - eliminacja procesu ręcznego łączenia testów kierunkowych w jeden rekord,
  • Certyfikują w Tier-1 odpowiedniego dla okablowania światłowodowego jednomodowego i wielomodowego,
  • Zgodne z Encircled Flux - zgodność ze standardami IEC 14763-3 i ANSI/TIA-526-14-C z 2016,
  • Umożliwiają zastosowanie dwóch metod kalibracji - 1 i 3 patchcordów w celu zapewnienia dokładności i zgodności z normami ISO/IEC i ANSI/TIA.


 

Adaptery światłowodowe FiberTEK III i FiberTEK IV dedykowane są do pomiarów instalacji:

  • Okablowania szkieletowego,
  • Okablowania budynkowego i okablowania kampusowego,
  • Okablowania FTTD (Fiber To The Desk),
  • Okablowania dla automatyki budynkowej,
  • Okablowania dla automatyki przemysłowej,
  • Okablowania SAT.

Promocja obowiązuje obowiązuje do 31 lipca 2020. Podane ceny są cenami netto.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem handlowym.

Osoby do kontaktu: 

Tomasz Marciniak
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 069
e-mail:t.marciniak@vemco.pl                               
Beata Kawolska     
tel. +48 58 550 75 65     
mob. +48 695 601 039   
e-mail: b.kawolska@vemco.pl                

 

Pliki do pobrania

CENNIK - Zarejestruj się po cennik

W celu zapoznania się z ofertą mierników certyfikacyjnych LanTEK III i Lantek IV z adapterami światłowodowymi FiberTEK III  FiberTEK IV zapraszamy do naszego katalogu ON-LINE

Newsletter Vemco to zawsze najświeższe informację na temat naszych produktów i aktualne oferty promocyjne. Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów.

Wpis w newsleterze firmy Vemco jest równoznaczny z posiadaniem konta w serwisie sklep.vemco.pl. Posiadanie konta umożliwia dostęp do aktualnego cennika sprzętu sieciowego oferowanego przez Vemco.

Utwórz konto, aby uzyskać dostęp do cennika i newslettera tutaj

Data dodania: 2020-01-30 14:33:00

Nowości

Premiery

Warsztaty i szkolenia